Nadmorski Ośrodek Jazdy Konnej Rzepkowo

Jazda konna w Nadmorskim Ośrodku Jazdy Konnej w Rzepkowie, nad Morzem Bałtyckim dostarcza niepowtarzalnych wrażeń. Ciekawe centrum jeździeckie działa niecałe 6 kilometrów od wybrzeża. Placówka jest doskonale wyposażona - posiada choćby dwie ujeżdżalnie - na trawie i piasku, parkur z przeszkodami czy własne, rozległe tereny na łąkach pod Rzepkowem.

Stadnina posiada więc chyba wszystko co trzeba, by nauczyć się właściwego postępowania z końmi i doskonalenia kolejnych “technicznych” elementów jeździeckiego rzemiosła. Bardziej zaawansowanych najpewniej zainteresują dłuższe wyprawy - do okolicznych lasów, nad Jezioro Jamno bądź na bałtyckie plaże. Liczba zwierząt przebywających w stadninie i ich zróżnicowanie pod względem rozmiarów czy charakteru powinno sprawić, że właściwie każdy będzie mógł sobie wybrać wierzchowca odpowiedniego dla swoich indywidualnych preferencji.

W Nadmorskim Ośrodku Jazdy Konnej w Rzepkowie funkcjonuje również pensjonat dla koni, zapewniający stosowne warunki pobytu zwierzętom (pastwiska, boksy, opiekę weterynarza, usługi kowala). Działa też siodlarnia do przechowywania wyposażenia i wypoczynku jeźdźców (kominek, taras). Organizowane są również wielodniowe obozy jeździeckie - oczywiście głównie w trakcie ferii zimowych i letnich wakacji.

Dodaj opinię

Nadmorski Ośrodek Jazdy Konnej w Rzepkowie, oddalony jest od morza o ok. 6 km. Stadnina posiada dwie ujeżdżalnie - na trawie i piasku, parkur z przeszkodami, a nawet własne, rozległe tereny na łąkach pod Rzepkowem. Funkcjonuje tu też pensjonat dla koni. W tym miejscu można również z powodzeniem organizować wielodniowe obozy jeździeckie. 

Nadmorski Ośrodek Jazdy Konnej Rzepkowo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Nadmorski Ośrodek Jazdy Konnej Rzepkowo, zobacz gdzie w Unieściu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Nadmorski Ośrodek Jazdy Konnej Rzepkowo.
Ceny biletów / cennik wejść do Nadmorski Ośrodek Jazdy Konnej Rzepkowo. Redakcja serwisu www.uniescie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 40-50 zł
    Nadmorski Ośrodek Jazdy Konnej Rzepkowo cena biletu normalnego: 40-50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Nadmorski Ośrodek Jazdy Konnej Rzepkowo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij