Unieście to urokliwa miejscowość usytuowana na wąskim przesmyku pomiędzy naszym morzem a jeziorem Jamno. Piesze i rowerowe szlaki ułatwiają piesze wycieczki i poznawanie okolicy bogatej w przepełnione jodem powietrze a czyste wody w jeziorach oraz Morzu Bałtyckim mobilizują do uprawiania sportów wodnych - żeglarstwa kajakarstwa i windsurfingu oraz wędkowania. W wiosce jest sposobność wypożyczenia łodzi lub kajaków. znaczną atrakcją Unieścia jest malownicza piaszczysta plaża wzdłuż której prowadzi promenada w kierunku Mielna. Wokoło plaży umiejscowione są liczne restauracje bary i knajpki w których trzeba koniecznie spróbować smażonej lub grillowanej ryby popijając zimnym piwkiem. W wielu obiektach hotelarskich czy prywatnych kwaterach każdy wycieczkowicz znajdzie wygodny nocleg na swoją kieszeń.
Witamy na forum Unieścia i okolic. Na forum poruszamy wszelkie tematy związane z miejscowością Unieście i okolicami. Nasze forum to miejsce na dyskusje o tym co dzieje się w Unieściu i w okolicy. Mieszkańców Unieścia i turystów zapraszamy do wymiany poglądów, pytania i odpowiadania!
Rodzaj obiektu:
Szukaj po nazwie:
Cena do:

Zobacz cały temat:

uwaga na kwaterę

AMHR
avatar
Dołączył:
13.7 2010
Posty: 1
uwaga na kwaterę  
Post
2010-07-13 15:41:47

W czerwcu br trafiłam z mężem i małym dzieckiem na kwaterę w Mielnie -Unieściu na ul. Bałtyckiej 2, gdzie warunki były jak z poprzedniej epoki. W pokoju było brudno, obleśnie, na podłodze porwane linoleum, łazienka miała może 1m2. W niezadużym pokoju stały 4 wersalki, fotel, ława i szafa, nie było nawet miejsca na rozstawienie turystycznego łóżeczka dla dziecka.  Straciliśmy wpłaconą zaliczkę ale jak najprędzej znaleźliśmy na miejscu inny nocleg (i za niższą cenę). Odradzam w 100 % tę kwaterę, mimo że podczas telefonicznej rezerwacji wszystko miało wyglądać pięknie.


Dyskusje w liczbach:

484 aktywnych użytkowników | 0 użytkowników aktualnie dyskutuje | Mamy 13 płaszczyzn dyskusyjnych
17 wątków rozmowy | Napisaliście 21 postów